Chór szkolny
Tradycje szkolne - ślubowanie klas pierwszych
Aktywnie i zdrowo
A A A

Pani Elżbieta Skibicka, nauczyciel bibliotekarz, ogłosiła konkurs plastyczny na „Logo Biblioteki Szkolnej”. Był to konkurs dla wszystkich chętnych i wystartowało w nim bardzo wiele osób. Bardzo aktywna okazała się klasa pierwsza. Wszyscy jej uczniowie otrzymali wyróżnienia w postaci dyplomów za zaangażowanie i wiele pięknie wykonanych prac.

Zwycięzcą konkursu został jednak uczeń klasy II c – Adrian Załęski.

Lech Wąsowski

28 marca w Gimnazjum nr 13 odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Pięknego Czytania. My również wzięliśmy udział w konkursie. Zadaniem uczestników było odczytanie wybranego przez siebie fragmentu książki pochodzącego z literatury fantasy. Jedna z naszych uczestniczek odczytała fragment opowiadania autorstwa uczennicy klasy III a Marty Klimowicz.

Dwie nasze uczennice, Karolina Kucka z klasy II b oraz Sabina Pankova z III a otrzymały wyróżnienia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

BIBLIOTEKA SZKOLNA SP 14 w OLSZTYNIE
poniedziałek 9:00 - 13:00
wtorek 8:00 - 12:00
środa 10:00 - 13:00
czwartek 9:00 - 13:00
piątek nieczynna

Ogłaszamy konkurs czytelniczy!

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału

w "Nieustającym konkursie czytelniczym".

Konkurs trwa cały rok szkolny 2016/2017.

Możesz się do niego przyłączyć w każdej chwili.

Regulamin konkursu znajduje się w gablocie bibliotecznej na III piętrze.